Philips | 27M2N3200NF/00 | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: 27M2N3200NF/00
- Saadavus: 5
-
124€
Philips | 27M2N3200NF/00 | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare, 3H, Haze 25% |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 6.06 kg |
| Gross width (mm) | 780.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | No |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Net weight | 3.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1872.00 g |
| Plastic (No PET) | 468.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 27M2N3200NF/00 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Tare weight (kg) | 2.34 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | No |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips 27m2n3200nf00 ips fhd 169 144 hz 4 ms 1920 x 1080 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 1 black, 27m2n3200nf00, philips, monitorid


















